úterý 17. října 2017

Dívčí - ehm ehm - válka

Plánuju pomstu na spolupracovnici v sukni. Povzbuzena telefonáty mých bližních, kteří četli můj poslední výkřik, celý včerejšek i dnešek rozmýšlím, kudy kam se vrtnout, aby to stálo za to. Jak se „pomstít“ (msta je příliš silné slovo, úplně takhle to nemyslím, nejsem přece mstivá Soňa), aby si toho nevšiml nikdo jiný než ona účastnice zájezdu? Ocenila bych vaše tipy... Každopádně kolegyně se mnou nemluví, dokonce mě ani ráno nepozdravila a na chlebíček se zákuskem za přání k narozeninám reagovala tak širokým úsměvem, že jsem se až lekla.

Spolu s pomstou plánujeme víkend v Necha, tedy kulinářské orgie se spoustou chlastu. Už zase. Úplně už slyším tetu Jitku, jak vykřikuje, že ona má na játra léky a jak nesmí pít. Těším se, až se spolu navzdory všemu opijeme.

K narozkám jsem dostala „Pleťové lázně“ a řeknu Vám, zvláště pak tobě Pepe, že jestli je olej supiš, pak tohle je mega-supiš. Ráno, po „večerní aplikaci na vyčištěnou pleť“, jsem se totiž vzbudila jak patnáctiletá. Ale dost možná, že to bylo tím, že jsem poslední dvě noci skutečně spala a ne si jen zdřímla. Ačkoli stejně jsem vstávala dost brzy. 

zdroj

Kočka Hermína v noci navštívila svoji boudičku v bezprostřední blízkosti naší otevřené ložnice, kde se posrala – skutečně pro to neexistuje jiný výraz – tak, že se mi ve spaní udělalo natolik slabo, že jsem raději vstala a šla dvě hodiny žehlit. Zato budu mít možná do Vánoc vyklizenou prádelnu, vše dožehleno a dopráno. Je teprve říjen, a situace už vypadá radostně. Až se jednou odhodlám, ukážu vám, jak vypadá moje prádelna většinu roku. A to si za rámeček nedáte, stejně jako já následné komentáře, které, jak věřím, se budou objevovat jak houby po dešti, stejně jako kdysi, když jsme si s Pepe dovolily zkritizovat Padesát odstínů šedi.

Nazdar!
-vM-

P.S. Ted právě návštěv ve skle 61.100! 
1 komentář:

  1. Slibuji, že se budu snažit nevzpomenout si na léky na játra.....A co se týče kolegině, možná by stačilo ji nechat hledat něco v archivu, něco co tam není, nebo něco co se bude hledat dlouho.....

    OdpovědětVymazat