čtvrtek 24. srpna 2017

Architekti nejsou v módě.

Včera jsme u večerní porady vedli debatu o tom, proč stále více lidí vyhledává služby designerů, dnes u svačiny koukám na další příspěvek paní Malinové. A Pepe, už jsem na to přišla! Není to asi nic světoborného, ale domnívám se, že architekti nejsou v módě. In jsou designéři. Nádavkem takoví ti spíš samozvaní designéři. Vystudovaný designer je přece taky něco jiného, než absolvent střední keramické školy, který - no představte si to - navrhuje domy, interiéry, svítidla, oblečení, hrnky i květináče, a to celé s širokým úsměvem a sukní, doplněnou šik dřeváky s ručně pletenými ponožkami. Já nevím, vnitřně mám pocit, jako bych se rozhodla, že umím namalovat krásnej obraz, nebo někomu vyléčit zánět středního ucha, tak vzdálená mi přijde architektura od keramické pece.
Přemýšlím, proč mě ta ženská tak vytáčí. Z mnoha důvodů samozřejmě - od množství komentářů, které jí píšou lidi na blog, že nakupuje v sekáči a vypadá v tom skvěle, že vypadá sama o sobě skvěle, že je v televizi, možná obecně, že je vidět, že je super matka se super dětma, že žije (alespoň navenek) "plný" život. To všecko mám taky. Asi, akorát se to tak moc neblejská. A vy nepíšete prakticky žádný komentáře :)
No, každodenní návštěva malinové Soni mi bere chuť dejchat. Až mě vlastně se*e, že mě ta ženská se*e.Zítra jedem na dovolenou. Pepi, představ si, že jedem na tři dny do Baťovy chaty. Ale ne jen názvem Baťovy, ale skutečně chaty Tomáše Bati! V hlubokém lese, bez elektriky, vody, záchoda. Tam si vlasy asi neumeju :) Ale! Až potkám vprostřed hvozdu polského vlka, lekne se mě a uteče. Jsem na to moc zvědavá. Zvenčí chatička jako každá jiná,  zevnitř uvidíme, jak si ten šikovný zlínský chlapec užíval samoty.

Hezky se mějte.
-vM-

Žádné komentáře:

Okomentovat