úterý 20. června 2017

Dcera

Vítek odjel a už ráno v autě jsme se s Ludmou dohodly, že přijedu do školky vybavena nanukem značky Magnum, že ho sníme na lavce u školy a až potom pojedeme domů. Z tak banální situace se vyklubal vrchol dne. 

zdroj

Holčička vyprávěla o tom, jak byli na exkurzi u policajtů, jak měla na rukou pouta, ty byly tak těžký, mami, jak jí spadl kapesník v tramvaji na zem a jak ho paní učitelka zachránila, jak se dvakrát koupala, i když jí valí z nosu, maminko, odpusť mi to,  celou tu dobu jí kapal rychle se rozpouštějící nanuk na bradu a triko, a blekotala a vyprávěla tak, jak nikdy před Vítkem nevypráví, užívala si situaci, že mě má jen pro sebe a nemusí se dělit. Nanuky konzumuju o dost rychleji, a tak jsem pak zalehla na lavičce s hlavou pětileté dceři do klína a koukala nahoru do koruny lípy, že které se sypal bordel a ten nanuk kapal z brady na mě a mně to vůbec nevadilo, protože ta malá si přeze mě hodila ruku a furt vykládala a pak mi dala pusu celou od nanuku a řekla, že jsem její nejmilejší maminka na celým světě a já jsem měla pocit takovýho klidu a jistoty, že ji mám a že takhle by to mezi matkami s dcerami být přece mělo, že o tom to vlastně všechno je, že se mi skoro chtělo brečet a chtěla jsem takhle zůstat už navždycky. 

Každý nanuk jednou skončí, z klína jsem byla vyexpedována, vidím balík, tak ho expeduju, a jely jsme domů.

-vM-

3 komentáře:

 1. Za ten kytát máš pochvalu....
  71

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem věděla, že se chytneš :D
  -vM-

  běžíš v sobotu?

  OdpovědětVymazat
 3. To víš, staromilec...... V sobotu neběžím. Teda možná dětský běh. Ale musím sehnat malé dítě, abych nevypadal trapně, že mi uteče 11-ti letá holka.
  71

  OdpovědětVymazat