pondělí 8. května 2017

Romantický víkend 2+9

Líbí se mi záložka "Oblíbená vejce". Vždycky na mě vykoukne nějaký dávno zapomenutý výkřik do tmy. Jako deník ten blog není vážně špatnej. Plátkování žaludku je prdel. Prdel na tom je, že sice mi už po hlavě neskáče ten malej, co mu hlavně už není pět, ale devět, ale ta malá, co jí skoro pět je. 
Víkend 2+9 s našima, který jsme jim dali k Ježíškovi. Romantický víkend. Ve vinařské oblasti Zaječí, kdo dřív zaječí "Už dost s tím vínem?" Pro pivaře celkem záhada, kolik se toho dá vypít, ale bylo to krásné, jakkoli je sporné, že to bylo romantické. 
Místo ovšem je romantické. Největší zážitek z vinařství SONBERK, kde nás prováděla skvělá holka (podle fotky Dagmar Fialová), která mluvila tak krásně nadšeně o víně a o tom jak Pleskot projektoval. No nafotila jsem jen pár detailů. A objednám si vagón tohoto vína, to mi chutnalo úplně nejvíc.


Poznámka pod čarou - Pickmonkey už má taky šablonu na koláže :)
jak ten svět jde kupředu...


Stojí za to se tam vypravit, ten barák je moc příjemnej, ačkoli jsem si celou dobu myslela, že jedeme jinam. No nic. 


Pepe toho času kdesi v Maďarsku, ale o tom se nedozvíte, protože vám to nenapíše. Skoro si myslím, že už zapomněla přístupová hesla, co, Pepe? Každopádně přeju jí velice její štěstí a znovu nabytý klid po přestálé svatbě. A hlavně se těším, že 19. konečně vyrazíme na pivo!

Tak čau!
-vM-

1 komentář: