úterý 25. dubna 2017

Mývalí slzy

Tak jsme zabili další prase. Jmenuje se Jolana, ale uvnitř balíčků v mrazáku odpočívá jiná kočka. Zabili, očistili, rozbourali, naporcovali, zabalili, zmrazili. Jako každý rok. Letos už po desáté. Takže prase jubilant.

Opět celá rodina pospolu, opět legrace, opět pohoda. Milé setkání příštího druhu, s týmiž historkami řezníka Jandy, který zopakoval historku "poseru se, že jsem krásná" a já jsem ji zas nestihla, vykřikoval JANO! a přitom na ni cukroval. S JANOU! jsme probraly živé i mrtvé, vypily spolu pár slivovic a dost piva a společně jsme se počuraly u výroku "mývalí slzy" - Jani, už si ani nepamatuju, co jsme to přeslechly :)

pan Janda
(kupec, sedlák a) řezník v jedné osobě
je nejvíc! 
Na přetřes přišla i rozličnost vajec domácí drůbeže. Ochytřena jsem skutečností, že i zcela debilní morák, tedy jeho družka morka, snáší vejce. A mám hezkou fotku.

foto vlastní, ruce Jarčiny, vejce slepičí a krůtí

Od Janičky jsem dostala velikonoční balíček a v něm čaj "Velikonoční zajíček". Na webu píšou, že čaj přinese nevšední zážitek, což potvrzuji a,  Jani, moc děkuji! Je skutečně vynikající, objednávám si ho rovnou celý vagón. Díky bohu za eshopy!P.S.: Projekt TyyPyy včera zahájen. Založena Projektová kronika, určen správce investičních nákladů, určena zakreslovatelka i zapisovatel. Projekt bude muset být aspoň na týden, neboť švadlena je pomalá. Dnes v plánu vlaječky a střapce. 
A za tip na dětský b u n k e r  děkuji. Chybí nám jen ty noviny :D

pinterest
tak nějak cílový stav
já snad koupím i tu ohavnou Šónu
pinterest
tohle chce vyrábět Liduška
a ještě indiánskou čelenkuMějte se!
-vejce - matka - švadlena-

💛


1 komentář: