pátek 28. dubna 2017

Can You Feel It?

Včera jsem jednala na úřadě ve Šternberku, řeknu Vám: to je něco! Ty politické čachry, uváhy a rozvahy, to jde zcela mimo mě. Vůbec jsem jim nerozuměla! Jediný termín, o kterém tuším co znamená, je demografická křivka. Ale v praxi jsem to nikdy nepoužila. A tak docházím k názoru, že je pro mě 100x lepší jednat s městem, než se handrkovat se soukromým investorem o šířce oken. Vkus je velice subjektivní postoj.

Toužím po nákupu látek a vytažení šicího stroje. Čím víc se mi nedaří prosadit se v práci, tím víc toužím po vytvoření něčeho, co bude krásné dle mých očekávání a představ.

Každé ráno míjím ve Chválkovicích hodně starou paní, která snad chodí pro rohlíky nebo do kostela nebo bůhví kam. Je tak zkřivená, že chodí prakticky v předklonu, ale vždy má kabát ladící s kloboukem, ano! nosí klobouk, i když jí může každou chvíli z hlavy sjet, má kabelku a pohodlné, nicméně slušné boty a vždycky má sukni. Tyto ženy ve mně vzbuzují velký respekt.

Ráno jsem našla v koupelně vzorek jakéhosi matlátka na hubu od Lancomu. Vyzkoušela jsem a celá ozářená jsem si ho hned objednala v epes rádes dárkové kazetě. Za 1500,- dost radosti. Budu krásná, až budu štrikovat svůj svetr. Ještěže je tak hnusně! Co jiného dělat? A na čtení nemám chuť, ačkoli Syn správce sirotčince vypadá velice nadějně.


Pullitzer 2013
Víkend na Bouzově. Výhoda pletení je, že se dá poměrně snadno vzít s sebou. Jinak nevím, co od nadcházejícího víkendu čekat. Ludmila v noci předvedla šakalí léta a Vítek měl jeden ze svých nočních výletů. Tyto jeho stavy jsou strašidelné a vyčerpávající. Zbytek noci jsem prospala na půl oka, aby mi náhodou někam neutekl. Z toho mám vážně strach.

Poslední týden se bavím ráno v autě songem Michaela Jacksona, který jsem asi slyšela milionkrát, ale až teprve teď jsem ho zavnímala (to je blbý slovo, co?). Pouštím -  je pátek. 
Mějte hezký víkend. 


Přiznávám, že jsem ho nikdy nijak zvlášť neobdivovala, ale čím jsem starší, tím víc si myslím, že je to fakt démon! Škoda, že jsem ho nikdy neviděla naživo :/ Vy jste to někdo stihli?

-vM-


💙


Žádné komentáře:

Okomentovat