středa 4. ledna 2017

Jen houšť a větší kapky!

Navzdory velkým plánům, co všechno vám napíšu, jak jsme pekly a jak jsem uklízela a jak jsem strávila Vánoce, kolik jsem přečetla knih a hlavně můj bilanční článek, na který jsem se vážně těšila, jsem nenapsala nic. A pokud jste si toho někdo všiml, tak sorry. Vánoce utekly příliš rychle. Jediné, co jsem splnila dle plánu byla miliontá repríza všech dílů Harryho Pottera, protože právě TOHLE jsou ty moje pravé Vánoce. Bývaly roky, kdy jsem vždy o Vánocích četla Jih proti severu a Scarlett. I ta se jednou očte.

No, všecko Vám napíšu, se ničeho nebojte. A vy se beztak nebojíte, že ne?... takže co. Jak je asi zjevné, v době, kdy je člověku dobře, není ani tenhle terapeutický blog zapotřebí. Proto taky Pepe už víc než rok nepíše. A já píšu míň, neboť jsem spokojená (no dobře, tak právě teď zrovna jo). Vězte, že doma je vše víc než dobré, děti jsou až na výjimky miláčci, mám dobré knihy v záloze, uklizenou skříň a tudíž prostor k nákupům, neklepu se v zimě, ale posedávám v kanceláří (a baví mě to), jala jsem se připravovat lahodnou krmi dle Jamieho Superfoods a očekávám zázraky. Hned, samozřejmě.

zdroj
Zároveň jsem si uvědomila, že jsem přesně ten typ člověka, co si na Nový rok dá milion předsevzetí, aby je v půlce března raději všechny zapomněl. Nicméně! Neponechala jsem věci náhodě a něco si předsevzala před a něco po prvním lednu, čímž se moje záměry nedají pokládat za novoroční předsevzetí, a proto mohou být zamířena, zacílena, sestřelena, splněna. Finta fň. Povíme si v březnu.

Proč vám ale dnes píšu, je jiná věc. Objevila jsem blog. A je toho v něm mraky. Dá se to celkem číst.

zdroj


A hned na začátku jsou takový hezký obrázky, takže do nového roku: Jen houšť a větší kapky!

(Autor: Matt Blease. Je boží!)

-vM-

Žádné komentáře:

Okomentovat