pátek 14. října 2016

Juliana

Zdravím vás jako čerstvá pětatřicítka! Pocit nijaký. Letos dokonce ani nijaká chuť slavit. Třeba to ale ještě přijde.

Nejlepší na narozeninách jsou chlebíčky a zákusky do práce. Už mám v sobě 2+1 a piju hořké kafe, abych zachránila kalorický obnos.

Včera jsem byla s Pepe na přednášce. Na obdobné akci jsem byla naposledy na vysoké, což je bratru 10 let. Nebo víc? Jsem řádně ochytřená a navíc sama sobě přiznávám, že uzavřít se v bublině zn. Hodolany, respektive Chválkovice, není cesta vůbec nikam. Ani dopředu, ani dozadu.

Dnes první jednání/konzultace k územní studii. Nevím, co přesně pro území znamená důlní činnost. Ale jeden z těch dolů se jmenuje Juliana. Což mi přijde poetické. Mohla bych psát články na pokračování, jak se dělá územní studie, co Pepe? 

Pepe má dnes velký den. A tak jí držím palce. Ale v podstatě jsem ráda, že už tyhle velké kroky máme za sebou. Jsou vysilující. Teď už jen vydržet. Anebo lépe: teď žít to happily ever after.V rámci nákupu chlebíčků v Senimu jsem se stavila nahoře v galanterce a koupila šest klubek na svetříček pro Kudmu. Pravděpodobně to bude další věc, kterou nikdy nedopletu. Samozřejmě, že jsem si k tomu prostě MUSELA koupit další troje jehlice. Byly za super cenu! Mimochodem, z jehlic, které jsem za poslední tři roky nakoupila bych mohla udělat táborák pro celou rodinu. Důležité jest, že za celých 320,- (6 klubek, troje jehlice) mám před sebou hezký víkend. A Stardance k tomu. To miluju!

Ve středu jsem jela autem a hráli tuhle. A myslím, že ta písnička dobře vystihuje náladu, ve které se povětšinou vynacházím. Až na drobná zakolísání a menší životní prohry, které se zdají v daný okamžik nepřekonatelné, se mám prostě skvěle! Mějte hezký den!
-vM-

P.S.: Text stojí opravdu za to, poslouchejte :)

Žádné komentáře:

Okomentovat