úterý 9. srpna 2016

Grafik Es (díky Jitce za něj!)

Z nezveřejnitelných důvodů jsem se pustila do portfolia a jala se zadávat svoji značku. Rozhovor s grafikem Es byl humorný. 

V kostce:
- Co od toho čekáš?
- Jak to má vypadat?
- Má to být nakadeřené nebo minimalistické?
- O čem to má vypovídat?
- K čemu to vůbec je? Má to nějakou funkci?
Zkrátka, řekni mi o tom víc!

Ehm, co víc? Co má tak moje značka vypovídat? Potřebuju prostě něco čučavého na titulku, něco, co se bude hodit k našemu firemnímu logu (už tohle je patová situace), něco, co by mě charakterizovalo, něco od někoho, kdo mě zná a kdo se na mě dívá nezaujatě. V neposlední řadě od někoho, kdo to celé zvládne vyprodukovat ve všech možných formátech, abych s tím uměla pracovat a mohla to použít dle vkusu každého jednoho soudruha.Es navrhl, že by to mohlo mít souvislost s borovicí. Dělalas přece něco s borovicí, ne? Jo, dělala jsem barák s borovicí. Mohla bych být architekt s borovicí? Těžko říct. Es říká, že by to mohly bejt třeba brejle, že je to to první, když se řekne "já". Es taky říká, že to může být strohá skica mého obličeje. Es říká, že to může být monogram, ale na to říkám já, že to musí být fontem, kterej nalouduju do compjůtru a budu s tím psát všecko v portfoliu. Es má spoustu nápadů a málo vína. Už jste někdy někdo posílali víno poštou?

Z celé akce jsem velmi rozechvělá. Je to osobnější, než bych čekala. Ale kdo jinej by to měl pro mě navrhovat než někdo, kdo dokáže udělat takovéhle fotky? Můj muž snad odpustí, pokud to tady ještě čte, že se ho neptám a dávám naše krásné Vary do sítě.

Foto: ikona@email.cz
Foto: ikona@email.cz
Foto: ikona@email.cz
Foto: ikona@email.cz


Nutno dodat, že s grafikem Es se cítím jako skutečná hvězda. Obzvlášť, pokud mám vedle sebe takovýho krasavce :) Tyhle fotky prostě miluju! 

-vM-

2 komentáře:

  1. Ta třetí fotka je jasná!! Koutky nahoru X koutky dolů.............to je logo
    71

    OdpovědětVymazat
  2. Sice to vůbec nechápu, jak to myslíš, ale díky. Můžeš taky zpracovat logo/značku... Každá iniciativa se vítá! A to je výzva!!!
    -vM-

    OdpovědětVymazat