středa 20. dubna 2016

Pořád jenom žehlím, peru,...

Na Rafa kids je nový krásný příspěvek o Japonsku, všechno tam kvete, fotky jsou inspirující. Zajímavé na tomhle blogu je, že ačkoli příspěvků jsou pravidelně mraky - a jsou skvělé, nikdo nekomentuje. "Majitelé" jsou manželé, co navrhují a vyrábí nábytek pro děti, a zjevně jim neva, že nikdo nekomentuje. Klobouk dolů.

IronMan si pojezdil Peru a teď zase zařezává v práci.
Peťa cestovat zdá se přestala, vůbec jí to nevadí a je tak šťastná, že už ani nepublikuje, natož aby ji rozčilovala absence komentářů.
Já necestuju nikdy, psala bych jak o život, ale nedokážu se nějak přenést přes to, že nikdo nereaguje. Počítadlo vpravo ovšem ukazuje hojnou návštěvnost. Tak já nevim. Co se to s námi děje?

Každý týden mě napadají desítky věcí, které by mohlo být zajímavé sdílet. Skutečně. Tak zajímavý život mám. Pravděpodobně logika blogu spočívá v pravidelnosti. Podívejte se nakonec na Marušku Doležalovou, jak jí to hezky vodsejpá. A ještě jí to vydali. Tak si říkám, Pepi, když je zajímavé prostředí divadla, jak by musel být zajímavý svět podřadné (a u mě jen místy souřadné) architektury! To je fór. Pro Vás, kdo jste tam ještě nebyli Kafe a cigárko zde.

Chystala jsem se napsat o tom, jak jsem byla v Itálii - na podzim, a pak že necestuju.
Jak jsme zabíjeli další prase - Ilonku.
Jak se mi krásně bydlí.
Jak mám poškanou sušičku, což je jednoznačně zra-dič-ka!!!
Jak jsem dělala ordinaci gynekoložky a jak mi tam udělali tolik změn, že už se tam asi nikdy neobjevím.
Jak jsem potkala člověka, co je tak mimořádný, a v podstatě mimořádně jeblý, že  bych o něm mohla psát roky, a to jsem ji viděla sotva desetkrát.
Jak prožívám výchovnou krizi, a to hnedle dvakrát.
Jak jsem byla na kopřivách.
Jak přijela celá Vítova rodina a vařila jsem Bef Borgiňon. Dokonce jsem Vám vyfotila tetu Jitku!
Jak jsem si koupila ti nejdražší vlnu na světě, která je z Peru!

No, že se na to nevy.eru.)

Já se vrátím. A vezmu to shora. Terapeutické sezení s vejci či bez vajec. Ou jéééé....

Pepi, co bývalo ve středu? Picture of the day?

-vM-
2 komentáře:

  1. Bravo, matko! Vidno, že život s Tebou pádí mílovými kroky, ba přímo skoky. Domastím Peru, teda esi to někoho vlastně zajímá, a vrhneme se na život tzv. od kostní dřeně. 71

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat