čtvrtek 3. března 2016

Mirek Hrnek

Tchibo z letošní nabídky nádobí k Velikonocům - snídaňové sety v jarních barvách - vynechalo svoje JUMBO hrnky na kafe. Podraz. Zradička. Doma už ze čtyř mám jen jeden a potřebuju jich víc. Víc hrnků na kafe.

Hrnek na kafe je fenomém. Musí se z něj dobře pít. Musí být dost velký. Musí hezky vypadat. Nemůže to být jakýkoli hrnek. Musí to být TEN hrnek. Pan Hrnek. Paní Hrnková. Dost možná navoňaná slečinka Hrnková. Pokaždé však s velkým H. Podmínka nutná.

Ponořila jsem se do bezedných hlubin internetu. Schválně, co najdete vy? Já jsem našla tohle. A upřímně přiznávám, že jsem nadšená.

Jedním ze svatebních darů byla čajová cibuláková sada. Nemám ráda cibulák. Ani když je po babičce babičky. Sentiment jistě, ale odsamcáť pocamcáť. Ovšem, jak jsem objevila (zní to jako objevit Ameriku!), není cibulák jako cibulák. To jsem nevěděla. 

Vězte, že je cibulák zelený, zelený platina, cibulák Leander, cibulák zlacený (stojí ranec!), cibulák zlacený rubín (moc hezké!), ECO-cibulák, NEGA cibulák a: cibulák barevný. A to je ten, oč tu běží. 

A dělaj toho mraky, vlastně asi všechno možné i nemožné nádobí.A jedna slečinka pro slečinky, na nóbl téé o pááátéé.Možná si klepete na čelo, ale mně to fakt připadá hezký. Ty barvy jsou tak sytý a čistý, nepomíchaný, jasný a zřetelný. Třeba jako značka Oilily. Mimochodem, tohle je jejich web. Hezké věci, které se u nás asi vůbec neprodávají nebo co :/
A Pepe, sleduj! Royal Dux se stále vyrábí. A mají prostě všecko!!! Dokonce i záložku "Bruselský styl". A kdyby to věděli ti lidi na Aukru, co to střílej po tisících, rychle by připažili. Ty ceny jsou totiž venkoncem směšné!!!

Moje kočka - kupovaly jsme spolu na Vánoce tam vedle Husy, pamatuješ? Oheň voda vítr ví?


Kočka z Dubí za 335,- včetně DPH:No, takže jsem vás ochytřila, závěrem jeden SONG, poněvadž ten tu nebyl roky, a už zase jdu. (jsem na paragrafu, kterému říkám home office, sice mě nikdo nevidí, ale výsledky - ty musí bejt!)


- vM-

2 komentáře:

 1. Neee, to jsem neměla vidět! Chci nějaký bruselský zvíře! vP

  OdpovědětVymazat
 2. Který?
  :)
  Objednáme?
  Knihovnu mám velkou... a ty taky!
  -vM-

  OdpovědětVymazat