středa 24. června 2015

Dezertní police

Na paragraf jsem tentokrát vstoupila s optimizmem a radostí. Dovolenou mít jinak prakticky nebudu, neboť šetřím dny na předvánoční stěhování pod diskokouli, a tak s maximálním rozhodnutím nevyměknout a nehroutit se, jsem po roce vytáhla pletací jehlice, uklidila si v lacích na nehty, vytřídila prošlé léky a ještě mám ambice pokořit ty koupelny do vlastního, které se co nevidět začnou obkládat.

Sobotní půlmaraton mě letos uvrhl do prazvláštního zoufalství, co že jsem to za sráče, že neběžím. Po 30 minutách, s Litovlí v ruce, jsem si ale už užívala pohled na keňské zadečky a předečky a teprve startem probíhající "ocas" hobíků, kde bych byla já. Ani nevím, jestli jste běželi? eR? 71? Jak jste dopadli? Ta část trati Hejčínem a kolem Hradiska je vražedná, ačkoli Keňani měli mocnou podporu davu, což teda já jsem vloni neměla. Není možné zapomenout na tu starou paní v bílé plastové židli, která si pravděpodobně schrupla, aby mi závěrem zatleskala. Bože, jak tohle bylo ubohé. Nicméně chuť vyběhnout se kumuluje a pravděpodobně začnu s tréninkem letos dřív. Ha, ale napadá mě hezká podmínka - poběžím, vyrazím na tréninkovou trať, ale jen když Ironman neopustí potápějící se loď...

No nic. Věděli jste, že EGGER má novinku v podobě hran, které nejsou jako dosud podélné, ale příčné? Takže kuchyňská dvířka s kresbou nasvislo, mohou mít svoji hranu tak, aby to vypadalo jako čerstvě uřezaná deska? Více zde. A věděli jste, že mají i nové lamino dekory se strukturou hmatem ověřitelnou? Pepe, furt s sebou vláčím ty vzorníky, co jsem vydyndala z toho typa z Eggeru, abych ti je ukázala, rameno mám prověšený jak šňůru na prádlo a ne a ne se sejít... Potřebuju poradit, kterou vybrat. Všechny se mi líbí. Ale přece nebudu mít v třípatrovým domě všecko z Ořech Aida tabákový, přestože je prostě nejlepší :/
A ještě jedna věc, moje milé přítelkyně, umělců architektů je tady hromada a jejich počet se geometrickou řadu zvyšuje, ačkoli komentář nevloží žádná z vás, jak mám řešit police na ručníky? Konkrétně ty nad vanou?  Nemám nic proti Ikea GRUNDTAL, ale chtěla bych to řešit nějak jinak, už nechci police za stovku, už jsem velká, budu mít svoji šatnu a svoji sedmimetrovou knihovnu, a ..., a..., a přesto mě nenapadá, jak vyřešit koupelnové police. Nějaká převratná myšlenka? Stěna A, prosím. Něco vedle okna, akorát nevím jak s hloubkou, aby to tam nezavazelo.


Věděli jste, že police se skrytou nosnou kcí se řeknou anglicky "floating shelves", hezké, že? To je jak dezert Julie Childové "Floating Island". Pomozte mi proto s dezertními policemi :)

Kuchyňáři mě přesvědčují, že SERVO DRIVE pojezdy od Blumu jsou přesně to pravé, pokud si nejsem schopná vybrat úchytky. Bože, jak já jsem impotentní. Já si nejsem schopná vybrat ani rozdělovače do zásuvek. Mohli bychom svolat nějakej workshop.
No, pro ty, co to neznají, našla jsem v rámci levitace nad vnitřním vybavením kuchyně tohle video. Pojezdy, vnitřní rozdělovače, hroznej chlap a hrozná hudba, ale bez zvuku na zmatení hlavy, co vybrat, dobrý.Tímto končím dnešní hlášení z trati a očekávám vaše nápady, Jinak sem budu vkládat takové množství příspěvků, než mi skončí paragraf, že vám půjde hlava rundem.

Tak hele, díky za Pinterest, život s ním je mnohem jednodušší!

Kdyby se to kotvilo přímo do žuly a ne přes tu desku?

Až na ten světelný kosočtverec ...

Trochu moc děsivé, co?

-vM-

Žádné komentáře:

Okomentovat