pátek 15. května 2015

Free Day

Původně jsem vám chtěla pustit bratry Nedvědovy a písničku, která mě včera, když jsem jela pro děti do Samotišek, natvrdo rozbrečela. Na You Tube nebyla, a tak jsem po vzpomínání našla tuhle písničku. Jiné období, jiné pocity.Je mi 23, chodím pořád v černé, i když už ne tak důsledně. S Vítem spolu začínáme. Všechno je prostě MOC. Sexu je MOC MOC. Jsem namalovaná, úhledná, ne hezká, ale úhledná, velice štíhlá. Pořád ještě mě škola naplňuje až nad hlavu, jsem mladá studentka architektury. Adekvátně důležitá. A když si vypnu telefon, můžu cokoli, protože prodloužená ruka Boží, tedy ruka mého otce, do Liberce nedosáhne. V bytě na Příbramským je mi hezky a útulno. Můžu si pouštět jakkoli blbé filmy a u toho kouřit až se ze mě kouří. Chodí ke mně lidi z FATULu, na pokec, svěřit se, jedna velká vrba, jsem světová. Mnohem větší, než kdykoli potom. Po čtyřech letech bez rodičů můžu cokoli na světě. A svět mi leží u nohou, víc než kdykoli potom.

V mém bytě byla postel z palet, piano, spousta spousta knih, malý stůl, malá kuchyň. Obří koupelna se záchodem, s velikým oknem a lidi chodili kolem do práce. Můj gauč. Moje křesla. Moje budoucnost.

Můj muž se mnou osm dní nepromluvil víc jak 3 nebo 4 věty denně. Jsem obtloustlá, zamindrákovaná, se spoustou spoustou spoustou knih. A obří sbírkou laků na nehty. I když na Pepe asi nemám. Jsem unavená. Jsem pravděpodobně frigidní. Anebo skutečně unavená. Speechless. Piju moc piva. Poslouchám Tři bratry a líbí se mi to. Stydím se světa. Stydím se svého muže. Stydím se sama sebe. A celou dobu se tvářím, že takhle to prostě je. Ale: co když to takhle doopravdy je?

Sranda. Vězte, že mi není zle. Prostě jen divná nálada. Prostě pocit na hranici kýče. A zase sama. Ačkoli neustále odpovídám na otázky typu: Mávne moucha křídly 100x nebo 1000x za minutu? Maminko, to by člověk nedokázal. To by měl vážně problém.

-vM-

P.S.: Pepe, zítra! Možná budu brečet, ale stejně se nemaluju, takže mi po obličeji nepoteče víc než slaná voda. Nevím. KURVA FFFIIIXXX!

5 komentářů:

 1. Netruchli, 3-4 věty/den je solidní konverzace.......náš "standard" je : dobré ráno ....ahoj....ahoj.....dobrou noc. Někdy některá replika vypadne...aneb jak jsem si to za ty roky vymanipuloval, tak sklízím.
  71

  OdpovědětVymazat
 2. Hele, a co tvoje příspěvky??? Když si nepokecáš doma, kecej aspoň s námi :)
  -vM-

  OdpovědětVymazat
 3. Moje příspěvky nemají hloubku...........
  71

  OdpovědětVymazat
 4. Že prej 13 nebo 15cm :)
  Piš, my taky melem ho*na!
  -vM-

  OdpovědětVymazat
 5. Tss, nic mi neuleví víc, než zařvat si (někdy jen do dlaní) kurvadopiče!!!! Tady mohu, ne? :) Abyste věděly véca, že vás čtu, tak přicházím se zajímavým postřehem. Obě furt nadáváte na samotu. Ale nevíte, že nejvíc sama jsem kurvadopiče furt já, tak už mě neštvěte! :) Je máj, tak hlavu vzhůru a mějme se májově! Slzet můžeme zase v lednu a únoru.. :) Brzy budou jahody!! A třešně!! Můžu na ně pít vlažné mléko? A Jan Tleskač? :)

  matka Tereza

  OdpovědětVymazat