sobota 23. listopadu 2013

Tak si budeme tykat, ne?

Ne. Nezadané ženy, které pracují na vlastní pěst se musí potýkat s lecčím. Zuzi, věřím ale, že něco podobného potkává i tebe. Já jsem pod vlivem zkušeností loňského roku ostražitá. Já se zařekla, že si s nikým, přesněji s klientem - mužem, do 45 let, nebudu tykat. Kdysi jsem zde definovala pravidla, hodlám je dodržovat. S úpravami, protože jak jsem si všimla, že je muž ženatý absolutně nehraje roli. 

Sophia Loren, někde jsem teď viděla, jak své filmy protančila. Mít z jejího sexapeallu třetinu!

Kovboj na jaře přivedl kamaráda, dělala jsem pro oba. Pak si tento pán, majitel známé firmy, cca 38 let, manželka a malé dítě a pověst donjuana, nechal zpracovat návrh interiéru nového domku. Domek rozestavěn, spolupráce navázala, kde před létem skončila. Včera jsme probrali pár detailů na obědě. Pán navrhl tykání. Odpovědí mu bylo rázné ne a poznámka, že by tento návrh měl přijít z mojí strany. Byl poněkud zaskočen. Proč jako ne? S kovbojem si přece tykáte. Není to profesionální a pokud vám tykání nabídnu, bude to, až spolupráci skončíme. Můžete mě potom samozřejmě také odmítnout. Pochlubila jsem se vzápětí matce Tereze, jak už v tom umím chodit a pustila to z hlavy.

Páteční večer, sraz s kamarádkou M. Prý vedle sedí její bývalý přítel s kamarády, máme se zastavit. Jsme na maloměstě. Dobrý večer, klient patří do party. Sedly jsme si vedle, zasvětila jsem kamarádku do obědové mezihry a pobavila ji. S narůstajícím počtem piv narostla u druhého stolu touha po tykání. Pán se mě jal objímat, dotýkat a metodou cukru a biče se dožadovat potykání. Vydrželo mu to asi dvě hodiny, než ho jeho pánská parta odtáhla. Prý jsem ťala do živého. Do chodícího ega. Nevědomky?

Nyní doufám v notnou míru studu z jeho strany, nikoliv lovícího instinktu. A propo, potkat v tentýž večer urážku je již taková očekávaná náhoda. Zdraví mě. 

Rozplývám se u seriálu z amerického městečka, kde se prostě všichni znají, v reálu tyto propletence až tak veselé nejsou. 

PS: Jó, matko, song? Myslíš tu Petru Janů, na které tak ujíždím a s gustem notuju refrén: Já byla naivní a hloupá? No tak jó.-vP-

3 komentáře:

 1. Gratuluju, konečně se to tady hemží jinými než více než depresivně depresivními!! Včera jsem se dozvěděl, že za všechny blbé nápady všude kol může slunce, které se hodlá jen tak mýrnyx-týrnyx v nejbližší době přepólovat. Což je ale docela svinstvo, protože esi i slunce si samo od sebe dělá takový vylomeniny a nás na matičce Zemi do tak uvádí do psychických stavů "kolapsoidního" charakteru........ to už je fakt vrchol drzosti!! Na druhou stranu musím uznat (pokus o objektivní reportáž), že některé věci se nezmění, ani když slunce bude měnit póly co 14 dní........ Song boží! t.č. v práci pracující 71

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé, až zase udělám nějakou pitominu, svedu to na slunce, objektivita stranou! za všechno může v prvé řadě slunce, pak země, pak až my, žejo :-)
  vP toho času rendrující

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji ke kurazi, i k vyberu bajo songu! :)
  matka Tereza, t.c. lizajici xxl lizatko jiz spiciho ditete. Co oci nevidi..

  OdpovědětVymazat