úterý 9. července 2013

Novinky na cestách

Nebudete tomu věřit, ale nelžu! Už mám doma zase obě děti, obě nemocné. Není to nic hrozného, to jako né, jenom záněty spojivek, kašle, očkování a s tím spojené horečky. Ale jak se říká: nemusí pršet, stačí když kape. Vrátil se mi tik do pravého oka. A zřejmě  mám i ten zánět spojivek.

Lidka kytka oslavila první narozeniny. V krásných červeno-bílých kostkovaných šatech až na zem, které jsou koupila k botičkám, dlícím toho času v Lyonu. Když někdo napíše na titulní stranu eshopu doručení do 48 hodin, jeden by čekal, že ty botky přijdou, no ne? Už nikde nepíšou, že jsou firma francouzská a že pokud chcete boty během dvou dnů doma, musíte zaplatit poštovné ve výši 400,-. Ony i ty boty, byť jsem je neplatila já, stojí 1600,-, a to už si jeden rozmyslí, jestli přihodí ještě čtyři kiliány za dopravu. No naštěstí, byla krásná překrásná i bosá. A druhý rok svého života zahájila nemocí. Smutné.

Shledávám, že v těchto smutných okamžicích mě hned tak něco nebere. Naštěstí tu máme tým/team Papelote. Papírnictví a knihy, to je moje poslední záchrana. A protože se můj bratranec Ivan nedostavil na oslavu, nemohli jsme mu popřát, a tak knihu, kterou měl dostat, jsem doma promptně rozbalila a pustila se do čtení.

Ale popořádku:

Papelote má novinky! Krása, nádhera. Peťo, mrkni tam a objednáme :)

Skicáky Acto Iris. Od 149,- Deset různých druhů. Jeden lepší než druhej.


zdroj

Obálky Ahoj z vlasti! Od 239,- Peťo, kde jsou ty doby, co jsme si psaly poštou, co? Kapka melancholie při úterním ránu.

zdroj

A kapsy z tyveku. Od 89,- Musím mít, jednoznačně. Z tohodle materiálu už Bára Škorpilová šila závěsy do dětských pokojíčků. Nezničitelné, stále krásné.

zdroj

A pro ty, co jim chybí pustit slina, aby byl obrázek kompletní, tedy především pro mě, nabízím kva kva kva kvalitní čtivo! Prozatím strana 67, ale líbí se mi.

zdroj

Nazdar! matka

P.S.:  Buča rodí! Právě teď. Včera dopoledne mi volala a říká: Tak ti volám, abych ti řekla, že mi praskla voda. Tak mě poslali domů, ať se sbalím, no, přehodím pračku, sušičku, vyklidím myčku a pomalu půjdu. V deset večer furt nic. Dnes, ve 3:15 nic, tak čekám. A klikám.

Kdo nekliká s námi, kliká proti nám!2 komentáře:

 1. Dobré ráno Zuzi, se ti budím už taky dobrou hodinu a půl. akorát je na nic,ře telefonovat můžu až tak za hodiny tři, alespoň těm, se kterými potřebuji mluvit. taky si počkám.
  ježišmarja, to je otrava s těmi nemocemi, doufám, že malí jsou přesto v přiměřeně dobré náladě!
  Objednáme bloky! tu kapsu jsem držela v ruce a nebyla si jistá, k čemu mi bude, tak jsem ji nechala v obchodě....já se ti tam asi vypravím, přímo do shopu!:-) vP

  OdpovědětVymazat
 2. Ten název knížky je fakt dobrý!! Budu muset si to přečíst........ kdyby chtěl napsat "dvojku", tak mu asik pošlu životopis. :-)
  71

  OdpovědětVymazat