středa 5. června 2013

Picture of the Day_Milano Men

Nemyslím, že by tři dny v zahraničí změnily život a měla bych tu fňukat. I když bych možná ráda, návrat do reality bývá nesnadný.

Když tu básníme o vkusných mužích, a Z se s. velice závidím, že bude v Miláně s Italskými fešáky, co tak si jich sem pár dát. Náhodný výběr výhradně mužů focených v Miláně. Znáte The Sartorialist? Všechny fotky jsou od něj!

A propo, nevím už, která blondýna měla tuto poznámku, ale volně převedeno "bodejť by nebyli voňaví, když jim perou maminky"....

-vP-

The Sartorialist
The Sartorialist
The Sartorialist
The Sartorialist

The Sartorialist

4 komentáře:

 1. Milé vejce a další diskutující dámy, to jsem teda čekal, že se vytasíte s větším kalibrem. Vezmu to popořadě shora dolů: 1) s tímto modelem kalhot přišel už Václav Havel při svém prvním zvolení prezidentem v roce 1900 (od té doby je zde důvěrně zoveme "havlovky"), takže milanomen mají zpoždění cca 1/4 století; 2) procházet se po ulici s čouhajícím podolkem může jen ingnorat, na základce jsme se takovým smáli; 3) nemá náhodou pod tou šálou omotanou výbušninu?; 4) tu košili má evidentně ze studentských let a znovu ji vytáhl ze skříně, bohužel trochu přibral a zapínání se mu rozvírá; 5) no, když se nechá fotit, tak by se aspoň mohl učesat, má vzadu vlka - ale jinak vypadá jako Jindra Hojer z Rychlých šípů. Toť vše. A teď do mě, vosy!! :-) Zdraví Vás stylově totálně out 71

  OdpovědětVymazat
 2. 71, Ironmene, zde platí jen jeden výrok: když dva dělají totéž, není to totéž.:-) jinak chápu tvé překvapení, co se jen těm ženským líbí?!proboha?!:-)
  PS: Z rychlých šípů byl můj typ Jarka Metelka. Ta pěšinka a dvě vlnky...vP

  OdpovědětVymazat
 3. Mno...asi bude načase dát sem i the best of česká ulica, aby to bylo ještě markantnější...:) borec s rukavičkama na první fotce je super, krátké gatě druhého vysmátého typa mi nevadí. Kontrastní podolek se mi líbí... pravda, ten třetí je jak z organizace Al Kaida, nic to však nemění na tom, že je šik a oděn adekvátně svému věku (což je dle mého názoru jeden z největších problémů českých mužů- př. tričko s obrázky a nápisy přes celou hruď, mikina s kapucí a kecky až do důchodu),ten čtvrtý souhlas, ten pátý je rozkošný :)) Tož tak to vidím já, Z z ouřadu.
  P.S. Co se týče Šípáků, mně se líbil rovněž Jarka (až na to hermafroditní jméno:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, supr nápad. Uděláme soutěž o největší běsnost Olomouckých ulic. Hlavní cena : háčkovaný baret pro dámy a flanelová košela pro pány.

   Vymazat