pondělí 10. června 2013

Peťo, ty couro nestydatá :)

Tak jsem se dnes ráno vrhla na tylové sukničky. A nevím ti, jak se to mohlo stát, ale mám jednu sukýnku, která měla být Tvoje, ale která je tak na Julinku, naši nebo Novou, a jednu pro panenku. Jaksik jsem si to blbě vyměřila nebo co. Ještěže máš na tu svatbu ty nestydaté šaty. Jsem si myslela, že 2 pí er bude dobře.
Nicméně, milý Ježíšku, pobyt v nemocnici má nejeden výsledek: konečně má panna svetr! A po dnešní ranní tvůrčí dílně i sukničku.


P.S. pro Vás, co to tu jako sjíždíte, ale nikdy nevložíte komentář: Za dlouhých nemocničních večerů jsem našla převelice šílené stránky o šití šatiček pro panenky Barbie a navzdory šílenosti virtuálního prostředí, tam má autorka tolik komentářů k jednomu příspěvku, kolik my nemáme za celou dobu působení. Nevím, jestli byste se konečně nechtěli zamyslet?

zdroj
Mimochodem, dozvěděla jsem se, kromě toho jak na Barbie uštrikovat svetr v jednom kuse, viz obrázek a červený rolák, že jsou panenky 12ti palcové a 16ti palcové a že není Barbie jako Barbie. A taky si myslím, že náš blog vám sděluje mnohé, co by stálo za komentář a vyjádření. Tenhle červený rolák si vysloužil komentářů 30, to jako fakt!, a můj dort? Ani jeden a to mi nepřipadá od vás hezké. Nemůžete čekat, že tady jednasedmdesátka bude komentovat i oblečení pro panenky...

3 komentáře:

 1. Matko, tak to prrrr. Coby zodpovědný otec dcery znám všechna zákoutí těla i duše Barbíny, ovládám jejich převlíkání do večerních šatů a s Kenem manipuliji zcela věrohodně. To spíš téma minulé na mě působilo jako jeden z dílů Sexu ve měste. V případě Olomouce spíš "Sexu na vesnici". Ale až já sem jednou napíšu "červenou knihovnu"............ tak si všichni budete klepat na čelo. 71 P.S. Ten dort se Ti fakt povedl, to bude energie do druhého kola!!

  OdpovědětVymazat
 2. 71, no díky ti teda. Trefně poznamenáno, The sex and the village, to je taková tristní realita pro dívky...někde to ventilovat musím, že?!:-) dort jsem snídala, matka ho musí upéct, až budeme slavit blogové narozeniny!
  vP

  OdpovědětVymazat
 3. Zuzko!!! Až teď jsem se dostala ke kompu a hned začerstva ti běžím sdělit, že v příštím životě bych chtěla být tvůj manžel/dcera/syn/pes, prostě kdokoliv, komu bys denodenně pekla tyto krásné dorty!!! :) Se zblázním!
  Sex na vesnici super, škoda jen, že ten onen má k Božskému tak daleko. :D

  matka Tereza

  OdpovědětVymazat