neděle 19. května 2013

Tréninkový plán_den šestý a sedmý

Švagr mi řekl: "Nike má kampaň, která říká: není nic víc než ty a cesta, po které běžíš, a to je vlastně všechno, co ti k tomu můžu říct. Na všechno ostatní se vybodni." V sobotu jsem vyběhla s jeho ženou. A prvně si běhání opravdu užila. Běžely jsme lesem, z Nechanic na Hrádek, konstantně mírně přemírně do kopce, v závěru prudké stoupání. Otočit a zpět. Celou cestu jsme plkaly, drbaly, kafraly. A za 55minut včetně malé přestávky nahoře pokořily 7 kiláků. Skutečně velmi příjemný běžecký zážitek. S Bárou si umím představit běžet půlmaraton, s ní bych zvládla všechno. Její klidná síla a absence předsudků jsou příjemně osvěžující.
Dneska už zase sama jsem běžela po hrázi za Černovír, ztratila se kdesi v polích, zase se našla, potkala miliardu psů zejména bojového typu a naprosto vyklidněná dorazila domů. Baterky v empé mi došly už na konci naší ulice a běžela jsem bez a zdá se to být skoro lepší.
Zítra si orazím a těším se na plán druhého týdne. Se snížením rychlosti a tím i TF se mi dost ulevilo a běhá se mi líp. Říkám si, že letos se na nějakej čas můžu vybodnou, letos to chci prostě uběhnout. Začínám věřit v lepší zítřky!


1 komentář:

  1. Matko, koukám, že ses zrodila pro běh. S tou MP3 máš plnou pravdu, není nic lepšího než se proběhnout lesem a poslouchat zvuky (kromě U2!!).
    Plán pošlu zítra. A tady máš nike...... http://www.youtube.com/watch?v=V8qxlpY68xs

    OdpovědětVymazat