středa 15. května 2013

Tréninkový plán_den druhý a třetí

Po dni číslo dva jsem si vstala před jednou, abych se stihla nachystat na jednání. Bylo to dobře, že jsem to udělala, po stresu mezi sedmou a půl devátou hodinou ranní jsem odjela do Horky, kde jsem totálně vycukaná vedla tříhodinové jednání s vysoce temperamentním investorem. Povedlo se, domů jsem se vracela spokojená. Unavená. A pak už jen unavená, unavená, unavená. Tyhle extrémní sporty... 
Neznalá tréninkového plánu jsem si celý den, celý den třetí, myslela, že zase musím běžet. A myslela jsem si, že to prostě nezvládnu. Většinu ako-tako při smyslech času jsem přemítala o výmluvách, které zde předložím, proč nevyběhnu. Zajímavé je, že zodpovědnost vůči matce Tereze tu je, zodpovědnost vůči tréninkovému plánu a skutečnosti, že mě někdo hlídá, je tu taky. A dost jsem se za sebe styděla, že to dneska nedám. Nakonec musel můj muž pracovně do města a já jsem musela zůstat doma s dětma. A mně se ulevilo. Hodně. Nevyběhla bych. Po dvou hodinách spaní a celém zdi s děckama jsem prostě neměla sílu. Chuť nemám skoro nikdy, protože mi to nejde. Nemusím se opakovat, ale skutečně pochybuju, že to někdy vůbec šlo. V závěru večera mě prvně naprosto vážně napadlo, že bych to nemusela zvládnout. Unavená. A nohy bolí. Hodně bolí.

Mailem mi přišlo povzbuzení. Ironman píše: 

Čau matko, musíš se dívat na správné fotogalerie: 


Doplním čas na půlmaraton : 2:47 !!!!!!!!!!!!!

Tak makej!!! 

Děkuji, avšak obava z rozčarování a zklamání těch, co to tady nejen čtou ale mi i fandí, což se těžko poznává, protože ten komentář až na dva nebo tři lidi nikdo nevloží!, vzrůstá. No, snažím se. Zatím běžím.


2 komentáře:

 1. Když už ses s tím tady vytasila, tak ještě doplním, že ta fotka:
  1) je hodně čerstvá, neboť je z cílové rovinky nedělního pražského maratonu
  2) na fotce je američanka (óó jaké překvapení !!) :-)
  3) ten čas na půlmaraton byl pouze mezičas. Celkový čas maratonu této dámy je 5:45. Smekám!

  P.S. Formou se vůbec nezaobírej. na tu je dost času 14 dní před závodem. Teď se buduje vytrvalostní základ. A bez základu každá stavba padá jako pověstné domky z karet. Tak makej!!

  OdpovědětVymazat
 2. Já setrvávám na svém předchozím stanovisku: moc ti fandím, vydrž! :* Z ze s.

  OdpovědětVymazat