pátek 10. května 2013

Sumasumárum

Překročili, my dvě vejce a Ironman, jsme magickou hranici 12.000 shlédnutí, ani jsem u toho nebyla.
Zdá se, že jsme získaly, my dvě vejce natvrdlá, dalšího zahraničního zpravodaje. Tentokrát skutečně zahraničního. Jak dobře čtete slovensky? Jak dobře náš zpravodaj slovensky píše?
Tento týden jsme zapomněly/nestihly/vynechaly prakticky všechny pravidelné rubriky.
A tak dnes, za mě, všechno v jednom.

Harmonogram jsem sestavila. A vzápětí mnohokrát nenaplnila. Až dnes ráno, tlačena tlakem největším, jsem vstala ve dvě a pustila se do plnění. Jsou dvě ráno vůbec ráno? Někteří z paneláků ještě svítili.
Byla jsem velice "plodná". A vzpomněla si na to, jak jsem s Vítkem vstávala pořád takhle, abych mohla být nejen matkou. No, je svým způsobem uklidňující, že to pořád funguje. V pět, kdy bych dle harmonogramu měla vyrážet na trať, bylo skoro světlo a teplota ideální. Dnes jsem zase vynechala, upřednostnila jsem jednání v deset. Tou dobou musím mít uklizeno a uvařeno, nejlépe nakoupeno a uspáno, abych od deseti mohla jednat ve stavu mínus jedna. Běhat půjdu navečer. Snad.
Ve středu jsem stihla jedno "pivo" s holkama. Čtyři hodiny jsme proseděly u jednoho půllitru. Z toho já Tři hodiny na suchu, ony ani nedopily. No dobře, říkala jsem, že bych měla bojovat o štíhlou linii. Ale bylo to hrozný, stran pitného režimu, jinak jako obvykle milé.
Ve čtvrtek jsem místo tvoření čtvrtečního tvořeníčka a místo architektování vymyla celý byt savem a parním čističem. Slezly mi nehty, takhle krátce střižené jsem je měla naposledy v kolíbce, slezly mi ruce, moje lupenka ječí ve fistuli, co jsem to za zvíře. Domácnost, tedy pouze a jen sektor, kde je dlažba, je naprosto desinfikován. Všude jinde, kam byly děti odsunuty, to vypadá jak u cikánů. Ale považuju to za harmonogramem vytyčenou kolonku "dynamický trénink". Zpotila jsem se jako nikdy a mohla jsem si velice kvalitně potlačit čelo a bradu a všechno ostatní, co by bylo potřeba. Toliko vaše inspirace na víkend.
Včera jsem taky po dlouhé době zakoupila Ženu a smrt. Tentokráte nejsem znechucena. Vcelku dobré číslo. Namátkou jsem objevila jen jednu gramatickou chybu. To je dobrý výsledek. Dle přílohy o hubnutí, kvůli které jsem to samozřejmě koupila, jsem si ráno místo snídaně v podobě vajec a česnekové topinky vyhotovila mléčný koktejl. To že se po, je tutovka. Otázka je kdy. Navíc, mimo přílohu šik&šlang, jsou tam hezké kabelky a boty. Že by další inspiro na víkend? Už dlouho toužím po těchhle. A ať nikdo ani myšlenkou nezavadí o skutečnost, že by to byly další, co jsou výhradně na výstavku! Samozřejmě, že ze všeho nejvíc prahnu po tom "psáňu". Co myslíte, červená nebo modrá? 


Vyplňujte anketu! Tak, tím bychom měly i objev týdne. To jako jak se vkládá do blogu anketa. 
A nakonec, třešeň na dortu s mašlí a motýlkem, konečně mě někdo pozval na rajz. Juch! Někdo se zařadí do kategorie manželek a ještě se na to těší :) Peťo, začnu šít, ať to vůbec stihnu a nemusíš jít nahááá! Hahááá. 


Matkááá.
¨
7 komentářů:

 1. Zuzi, ty jsi blogový guru, teď zase hlasujeme...:-) ale já nevím, jak hlasovat, mě se líbí modré boty a červená kabelka! tak ti to pinknu asi na modrou celé...i když ty jsi typ na červenou. Já ti nevím, mám stejné dilema jako ty a to nenakupuju!:-)vP

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se líbí modrá kabelka a červené boty :)
   Šlo by to dokupy? ne-e, že? velká škoda. Tak si koupím jenom psáňo a úplně jiný boty?

   Vymazat
 2. Ahoj matko, neradno lechtati ego starnoucího železnomana.......jinými slovy: 12tis nahlížejících je ZCELA a POUZE zásluha dvojvaječnÉHO VTIPU, CHARMU a ELEGANCE! Vidno, že se vyžíváš v krátko-středně-(a někdy i ) dlouhodobém plánování, takže Ti vytvořím běžecký plán do halfmaratonu a každý den Tě budu bombardovat dotazama na Tvoje pocity, časy, km, endofiny. Neběžíš přecik toliko za sebe!!! 71

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vytvoř! To bych fakt potřebovala! Takže si dám dneska ještě volno a ty to do zítra splichtíš dokupy a já začnu, teď už ale fakt ?
   :)

   Vymazat
 3. Aj! Ty modré mám vybrané už dlouho, akorát mi zatím chybí ve skříni patřičný outfit...:)...no a k té st. jsi zapomněla ale dodat, že já už přišla se 4 vypitýma, takže výjimečně, ale opravdu výjimečně jsem vyhrála :)Z. ze s.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kašli na autfit, důležitý je je mít doma, co kdyby se ti ve skříni náhodou zjevilo něco, co by se hodilo?

   Vymazat
 4. A takhle, jak vidíte výše, se zvedá počet komentářů geometrickou (?jaká byla ta druhá?)řadou.
  Čágo matarch

  OdpovědětVymazat