pondělí 27. května 2013

Hej, trenére!

Máme za sebou dva týdny přípravy! O víkendu jsem udělala kapku chybku, ale sloučila, vyrovnala, vyvztekala jsem se a jsem zas na svým. Zítra, tj. v úterý, budu mít zase společnost. Strhla jsem lavinu zájemců o rekreačně-psychologický běh. Takže si můžeme dát klidně Horka_Náklo_a zpět. Akorát k tomu připiš, prosím, čelovky. Že to vezmem přes Ostravu je tutovka.
Páteční fartlek mi dal zabrat nejvíc ze všeho doposud. Blbě jsem si to zapamatovala, takže jsem úseků udělala deset, a to nejrychleji, jak jsem byla schopná. Celou hejčínskou in-line stezku mi to trvalo. A pak se dokodrcat kol Moravy podél Travise domů mě stálo zbytek nevelkých sil. Dvakrát jsem u těch "sprintů" (moje sprinterské sestřenice teď jistě řehtají smíchy a já jim to přeju) ztratila brejle. Ať žije RayBan. Tu gumovou šňůrku potřebuju nutně.
Sobotu jsem z výše uvedených důvodů vypustila.
V neděli jsem se na trati vyzuřila. Bylo krásně. Chladno, ale krásně. Běželo se dobře. Bez sluchátek je to lepší. A chyběla mi společnost. Ozdravný efekt by byl nepoměrně větší, kdybych to mohla u toho jednou provždy analyzovat. No, stalo se tak o pár minut později. Troje véca v kalíšku a půl palice česneku vše značně vylepšili. Véca a přátelé.
Nadšeně očekávám plán pro týden třetí. Kdy zajdem na to pivo? Snad jsi již zdráv a plný síly a trénuješ na Ironmana. Zdravím Tě velice.

matka

A vás taky.
Přeju hezký týden!


1 komentář:

  1. Hey milé půlmaratónské vejce, po 2 týdnech konstatuju, že to jde dobře. Zpětný vazbič ukazuje, že endorfiny zaplavují tělo(a) a potřeba vyběhnout se šíří rychlostí chřipkové epidemie. Jen houšť a větší kapky, volám! Já jsem v této chvíli v "závodním" období, kdy odpočívám po prodělaném závodě, nebo odpočívám před budoucím závodem. K tomu se nezřízeně cpu, bych doplnil spálené kalorie nebo se jimi naopak předzásobil. Zde malá sebeprezentace: http://www.marathon-photos.com/scripts/photo.py?event=Sports/GKDE/2013/Prague%20Marathon&photo=DACM7324&bib=1001
    Pivo třeba příští (pozávodní) týden.

    OdpovědětVymazat