pondělí 20. května 2013

Estetika všedního dne

Zhruba 14 dní zpátky bylo v pátek odpoledne krásně. A v našem tradičně rozbombeném bytě, tak jak už v pátky bývá, se objevilo překrásné světlo. A tak, protože nejen během jsme živi, a protože Petra a nejen Petra by jistě dost těžce nesla, kdyby se z decco blogu stal blog běžecký, kamž máme velice slušně díky mně našlápnuto, fotila jsem. A uvědomila si, že když máte v bytě hezké světlo, můžete mít i trochu bordel, že ono se to tak nějak esteticky udrží. O víkendu v Nechanicích jsem ukořistila další artefakt. V tomto případě dozajista v uvozovkách, protože jeho umělecká hodnota a dojem jsou víc než sporné. Ale vášeň pro sračky mě neopouští a moje kachny koneckonců potřebují společnost :)
Dnes je pondělí, den uklízecí. Jelen a psi přijdou o prach v dutinách ústních. A můj syn jde po dloooouhé době opět do školky. Venku prší. Magnolie odkvetla a javor už se úplně zaplnil. Bude krásný den.


4 komentáře:

 1. Zdar mamko, takovýho jelínka jsme sháněli munulý týden po celé Olomouci, bychom potěšili kolegu architekta! Nakonec dostal podobnou skulpturu v barevném provedení světoznámého výrobce Royal Dux. Ale barva sanitární keramiky je o hodně lepčí. Až se toho budeš chtít zbavit, nabídnu výměnu nějakou skicu mého malého V. 71

  OdpovědětVymazat
 2. Zuzi, no nádhera! To víš, že mě potěší víc tohle než běh! Fandím ti v obou disciplínách!vP.

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna jsem chtěla podotknout, že vP u jelena jistě slintá závistí! :D Zdravím matku běžkyni, čumím, jaké pokroky děláš a jsem si stále víc a víc jistá, že ve fandění ti jsem si vsadila na dobrého koně! ;) Apropo, dá se na běžce na maratónu sázet? :D Hezký večer!

  matka Tereza

  OdpovědětVymazat
 4. No tak to ti vyfotím našeho žence se snopem obilí (bydlí na chalupě)! Pak můžem soutěžit, čí kus je lepší :D... i když ztvárnění štvanice je asi přece jen o kapku zajímavější :))) Z ze s.

  OdpovědětVymazat