pátek 12. dubna 2013

FriDay Fox

...patří pro nás z ghetta (LG), vždy trochu pozadu, spíš do sekce "objev týdne". Fantastické je to ale  v každém slova smyslu.
Fantastický pan Lišák. Fantastic Mr. Fox. Roald Dahl. Film: Wes Anderson. ČSFD: 79%. Fantastický soundtrack. Fantastický film. 

je to skvost :)
Předloha


Knihu kupujte zde.

Dovoluji si upozornit, že eshop Kosmase má až 90% slevu na vybrané kousky, např. skoro celého Nabokova za babku!Nahdar, čmuďajs matka


- a pamatujte, kdo nešije s námi, šije proti nám!
- ještě že je zítra sobota.


9 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybychom si ty komentáře nepsaly samy, nenapíše sem nikdo. Jsem rozhodnutá zjistit, jak ten blog zablokovat/odblokovat jen vložením komentáře. Už mě ti lidé pěkně čmuďajs. matka

   Vymazat
  2. Jo, máš recht! jsem si uvědomila, že se nemá smysl podepisovat, když jsem přihlášená za vejce a píšu tobě, že?!!!! :-)

   Vymazat
 2. Když si tady budem chvilu dopisovat, brzy překonáme naše komentářové maximu, tj. Bravo story a jejich 11 komentářů zvenčí. Nakonec ale víme, že nebýt spřátelených stran a rozhlášení kol dokola nenapsal by zase nikdo nic. Tak Peťo, posílej, ještě 6 kousků. A nechceš přijít na snídani? :)

  OdpovědětVymazat
 3. :-D Zuzi, dnes musím pracovat, protože snídat u tebe je tak na dvě hodiny a já to teď budu cgvíli brát zodpovědně...pravda, kdyby jsme se neviděly večer uvažovala bych jinak! a odpo si připravím příspěvek na zítra, už mám poznámky, co jsem kde viděla, ale time is money nebo tak něco...:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Nazdar vajíčka, tento komentář je sice mimo misku, ale to jsou tady skoro fšecky, že!? Včera jsem šel najisto do "histerického" kufříku a vyhrabal jedno krásné umělecké minidílo z ranné tvorby jedné tehdá ještě zcela neznámé architektky. :-) Podle hesla: kde jste teď vy, budeme i my........ bych jí to rád sem někam umístil :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hade! Skenuj a vlož :) nebo pošli a vložim já s tvým komentářem. Založíme rubriku Zápisník zahraničních zpravodajů.
   z.

   Vymazat
 5. Jo a ještě jeden koment, takhle při pátku odpoledním: není pravda co hlásá mottous dne, bo já se za ženckou s kočárkem nejen otočil, ale i zastavil, z tátoše čerstvě vyservisovaného slezl a pokonverzoval do zmrazeného morku kosti. 71

  OdpovědětVymazat